امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ شما در هستید.
به سایت خوش آمدید.
  • آخرين آهنگ ها
  • آخرين آلبوم ها
  • آخرين سريال ها
  • آخرین فیلم ها
  • آخرین موزیک ویدیو ها

دادگاه ۹۰:

اين شماره مناف هاشمي

شغل: معاونت توسعه منابع انساني و مالي وزارت ورزش

نام: سيدمناف

نام خانوادگي:هاشمي

شهرت: –

بقیه در ادامه مطلب

ما اينجا در روزنامه ۹۰ هرگز با بذل و بخشش نسبت به ورزشکاران مخالفتي نداريم اما در عين حال اعتقاد داريم همه‌چيز بايد ضابطه‌مند باشد تا ارزش پاداش و مدالي که هر ورزشکار کسب مي‌کند در نگاه کارشناسان و مردم همچنان مورد توجه و داراي ارزش‌هاي بالا باقي بماند.

اهداي جوايز مدال بگيران المپيک به کساني که ما تصور مي‌کنيم در حقشان اجحاف شده شايد در وهله اول باعث خشنودي ورزشکاران فوق و عده قليلي از مردم شود اما قطعا اين به مذاق ديگر ورزشکاران که آنها هم مدال نگرفته يا اگر گرفته‌اند خود را مستحق مدال باارزش‌تر مي‌دانند خوش نمي‌آيد. مناف هاشمي به نمايندگي از وزارت ورزش اعلام کرده که پاداش کيميا عليزاده معادل برنده مدال طلا محاسبه مي‌شود يا بهداد سليمي که حتي اگر آن وزنه ۲۴۵ کيلوگرمي را بالاي سر مي‌برد دوم مي‌شد، نيز اندازه دارندگان مدال طلا پاداش مي‌گيرد. دست و دلبازي مناف هاشمي به همين نکته ختم نمي‌شود و مي‌بينيم که او اعلام کرده براي عنوان چهارمي مجتبي عابديني در شمشير بازي هم معادل دارندگان مدال برنز پاداش مي‌دهد!

آقاي مناف هاشمي! آيا مي‌دانيد که اين استدلال‌ها که حق فلان ورزشکار ما را تضييع کرده و يا حق بهمان قهرمان ما مدال طلا بود فقط از جايگاه احساسات مي‌تواند مورد ارزيابي قرار بگيرد؟ با همه احترامي که براي عابديني قائليم، مي‌پرسيم کدام ناداوري در حق او صورت گرفته که حال مي‌خواهد پاداش دارندگان برنز را به او بدهند؟ آيا ديگر ورزشکاران هم که در حد عابديني مقام کسب کرده‌اند به اين قضيه معترض نمي‌شوند؟ به اعتقاد ما مناف هاشمي بايد پاسخگوي اين تصميمات باشد و کاري نکند که ارزش مدال آوري در المپيک تحت‌تاثير حرکات احساسي قرار بگيرد و اصلا ورزشکاران انگيزه خود را براي کسب مدال از دست بدهند. آقاي هاشمي! اتهام شما ناخواسته پايين آوردن ارزش مدال‌آوران المپيک است و بايد در دادگاه ۹۰ و در حضور اعضاي هيات منصفه پاسخگوي اين اقدام خود باشيد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 93 پست

مطالب مشابه

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها