امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ شما در هستید.
به سایت خوش آمدید.
  • آخرين آهنگ ها
  • آخرين آلبوم ها
  • آخرين سريال ها
  • آخرین فیلم ها
  • آخرین موزیک ویدیو ها

 

آقاياني که ادعا داريد

 

حالا ديگر همه به يک بازي مهم فکر مي‌کنند. آن هم داربي ۸۳٫ البته با توجه به موقعيت دو تيم و اين که پرسپوليس صدرنشين است و استقلال تيم چهاردهم ظاهر قضيه حکايت از برتري پرسپوليس براي اين مسابقه دارد. اما اين فقط ظاهر قضيه است و بايد نکات ديگري را در اين

بقیه درادامه مطلب

مسابقه مورد توجه قرار داد. اين که ممکن است مانند بيشتر دفعات قبلي تيمي که شانس کمتري براي پيروزي دارد يک دفعه برنده مسابقه شود و يا با توجه به ترس سنتي دو تيم از يکديگر و ترس از باختن بايد گفت که احتمال تساوي هم در اين ديدار زياد است اما يک نکته را بايد هميشه قبل از داربي مورد توجه قرار داد.

اين مسابقه تا چه حد مي‌تواند به پيشرفت تيم‌ملي و پيشرفت اعتبار اين تيم کمک نمايد؟

واقعيت اين است که تاکنون خيلي کم اتفاق افتاده که بعد يا قبل از داربي، اين مسابقه توانسته باشد تيم‌ملي را تحت تاثير خود قرار بدهد. امروز که تيم‌ملي کشورمان خود را براي دو مسابقه مهم برابر ازبکستان و کره جنوبي آماده مي‌کند بايد که ملي‌پوشان حاضر در داربي از يک سو و بازيکناني که خود را در حد تيم‌ملي مي‌دانند و عضو يکي از دو تيم هستند از سوي ديگر چنان تلاش کنند که کارلوس کي‌روش بتواند با تاثير از اين مسابقه مهم خيال خود را براي روز بازي با ازبکستان راحت کند و البته نيم‌نگاهي هم براي بازي با کره جنوبي داشته باشد.

اما آيا مي‌توان به ۸ ملي‌پوش حاضر در داربي و البته با احتساب خسرو حيدري ۹ ملي‌پوش حاضر در اين ميدان چنان دل بست که خوشحالي ناشي از عملکرد خوب آنان به تيم‌ملي هم کشيده شود؟

***

اي کاش برنده بازي داربي هر تيمي مي‌خواهد باشد اما برنده اصلي واقعي تيم‌ملي کشورمان باشد. انصافا بازيکناني که در اين حد مهم و واقعاً حساس بتوانند عملکرد خوبي داشته باشند راحت‌تر از سايرين مي‌توانند راهي به تيم ملي پيدا کنند و ما در اين قضيه ترديدي نداريم که اگر ملي‌پوشان حاضر در ميدان در حد نام و اعتبار خود بازي کنند شاهد يک داربي خوب و با کيفيت خواهيم بود.

در تيم استقلال بايد غفوري و ابراهيمي خوب باشند و البته خسرو حيدري و بختيار رحماني هم از همين بازي خود را به کي‌روش تحميل کنند. در تيم پرسپوليس هم همين قضيه بايد براي ملي‌پوشان اين تيم صدق کند. يعني علاوه بر سيدجلال، بايد مرداني چون بيرانوند، انصاري، طارمي، رضاييان و البته کاميابي‌نيا هم نشان دهند که بي‌دليل مورد توجه کي‌روش قرار نگرفته‌اند. ضمن اين که اميري هنوز مصدوم است. صرف‌نظر از همه اين ادعاها لازم است خطاب به همه بازيکناني که کري خواندن براي داربي را از روزهاي قبل شروع کرده‌اند بگوييم اگر واقعاً خود را در سطح اول فوتبال ايران مي‌دانيد علاوه بر اين که به فکر پيروزي در داربي خواهيد بود حتما يک نيم‌نگاهي هم به تيم‌ملي داشته باشيد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 93 پست

مطالب مشابه

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها