امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ شما در هستید.
به سایت خوش آمدید.
  • آخرين آهنگ ها
  • آخرين آلبوم ها
  • آخرين سريال ها
  • آخرین فیلم ها
  • آخرین موزیک ویدیو ها

سيد رضا فيض‌آبادي

انجمني تشکيل شده بود تحت عنوان انجمن مديران مسئول و سردبيران ورزشي که بزرگاني مثل آقايان محمد پرويزي (صاحب امتياز نيرو و مدير کل سابق مطبوعات داخلي)، غلامحسين زمان‌آبادي (صاحب ‌امتياز نشريه پهلوان)، دکتر انصاري‌فرد (صاحب امتياز و مدير مسئول پيروزي) ، دکتر مهدي علي‌نژاد (رئيس فدراسيون ووشو) ، کامران احمدپور (مدير مسئول روزنامه نود)، حجت‌ا… جيرودي از بزرگان رسانه و … بسياري از سردبيران و دبيران جوان، بنده هم افتخار حضور در اين گروه را داشتم . حاج محمدرضا تهراني (دبير کميته فرهنگي سازمان ليگ) اغلب جلسات را هماهنگ مي‌کرد.البته علي فتح‌اله‌زاده هم عضو بودند  هر زمان در استقلال مسئوليتي نداشتند پاي ثابت جلسات بودند. بقیه درادامه مطلب

اتفاقا مطلب را حول محور جناب فتح‌اله‌زاده آغاز مي‌کنيم. در يکي از جلسات بود که ميزبان حاجي فتح‌اله‌زاده بود در محل دفتر سابق استقلال که نشريه استقلال هم همانجا منتشر مي‌شد. ابتداي جلسه حاجي شيريني پخش کردند و فرمايش کردند که از امروز به من بگوييد دکتر فتح‌اله‌زاده . مدرک دکترايي که از دانشگاهي در باکو گرفته بود را نشان داد و خلاصه از آن روز شدند آقاي دکتر فتح‌اله‌زاده . روي سکوها هم هماهنگ شده بود که دکتر صدا کنند و حاجي فتح‌اله‌زاده و القابي اينچنيني را کمتر به کار ببرند.

جناب دکتر در پايان همان نيم‌فصل برگشتند استقلال و عنان مديريت را به دست گرفتند. فتح‌اله‌زاده که از دو فصل قبل از استقلال جدا شد ديگر تا به امروز نتوانسته برگردد و اين در حالي است که  واقعا حق فتح‌اله‌زاده است که  يک بار ديگر مديريت استقلال را به دست بگيرد. عرض شود که در همان جلساتي که با انجمن مديران مسئول و سردبيران رسانه هاي ورزشي داشتيم بارها نقاط ضعف مديريت فتح‌اله‌زاده را به خود ايشان گوشزد مي‌کردم که مهمترين ايرادات ، در حوزه بها دادن بيش از حد وي به ليدرها بود. ايرادي که به اعتقاد راقم اين سطور  همين امروز هم به حاجي وارد است و وي اگر صبر و متانت پيشه کند يقينا باز هم استقلال را به او مي‌سپارند. خدا وکيلي وقتي مديران درجه دو و سه و مديراني پرت از مرحله را مي‌بينيم که بر استقلال حاکميت مي‌کنند يا آنها را حاکم مي‌کنند ناخودآگاه به فکر فتح‌اله‌زاده مي‌افتيم که هنوز شايسته‌ترين فرد براي مديرعاملي استقلال محسوب مي‌شود.

ما ليدر داريم که عاشقانه استقلال و پرسپوليس را تشويق مي‌کند و ليدر هم داريم که اگر دو روز از دريافتي‌اش دير شود  جايگاه تحت امرش را عليه مدير مي‌شوراند.

***

متاسفانه برخي ها ليدرها را آنقدر باد کرده اند که آنها در تعيين مربي و آوردن و بردن بازيکنان هم اعمال نظر مي‌کنند. چقدر گفتيم و نوشتيم که دوستان ! آقايان مديران سرخابي ! لطفا تماشاگر را دولتي نکنيد.  ليدرها را حاکم بر جايگاه ها نکنيد. ليدرها بايد هماهنگ کنند . بين سکوها و فضاي بازي باشنداما برخي مديران کاري کردند که ليدرها براي تماشاگران و عاشقان استقلال و پرسپوليس خط و نشان و قمه و قداره کشيدند ! اسم طرف را گذاشتند رستم و ترسيدند صدايش کنند. اکنون بار ديگر خدمت جناب  دکتر فتح‌اله‌زاده عرض مي‌کنيم که جناب دکتر ! دير يا زود يک بار ديگر نوبت شما خواهد شد چون اين مديراني که ما مي‌بينيم بدون تعارف شما در قياس با ايشان مثل افلاطون در برابر شاگرد نازک نارنجي  کلاس است که با سفارش دايي و عمو و وکيل مجلس و شوراي شهر به صورت سفارشي بر اين پست ها تکيه زده اند، اما استدعا داريم   شما با اتکا به تجربه فراوان کمر همت براي جمع کردن بساط ليدر پروري ببنديد چرا که  حالا شما يک مدير قابل اعتماد براي فوتبال ما شده‌ايد.

 

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 93 پست

مطالب مشابه

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها